Veysel BAŞKANİ

İstanbul
Veysel BAŞKANİ
vbaskani23@gmail.com

Bilgilerim

Merhaba ,Ben Veysel BAŞKANİ , 1995 Elazığ doğumluyum. Sakarya Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Araştırmayı seven , öğrenmeye ve gelişime açık biriyim.

 

Yazılım dünyası her geçen gün gelişmekte ve sınırsız bir şekilde genişlemektedir. Bu gelişmeyi takip edip ayak uydurmanın en iyi yoluda Yazılım dünyasında bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmaktır

Bu nedenle hem kendi deneyimlerimi hemde bilgilerimi paylaşabilcegim üniversiteden de arkadaşlarım olan C#Project ekibi ile yazlım dünyasına bilgi, proje ve deneyim paylaşım platformu açtık. Bu sayede kendi bilgilerimi sunabilecegim bir web sitesi sorumluluguna girmiş oldum fakat bunun yanı sıra kendime özgü bir web sitem olması gerektiginide hiç aklımdan çıkarmadım.

Sonuç olarak şuan kendi kişisel web sitem ile karşınızdayım. Bu sitede projelerimi detayı ile öğrenebilir fikirlerinizi paylaşabilir veya sorularınız hakkında bana danışabilirsiniz.

– C# ve MsSQL ile Windows projeleri

– Asp.Net 4.0, C# ve MsSQL ile Web projeleri

– Asp.Net 4.0, C# ve MsSQL ile Mobil Web projeleri

Benim ile ilgili daha detaylı bilgiye Özgeçmiş alanından ulaşabilirsiniz

Çalıştığım Yerler

2 July, 2017 - PRESENT

Albaraka Türk Katılım Bankacılığı AŞ

Software Engineering Intern

İş hayatında hem büyük bir şirkette , hemde küçük bir şirketi görmeme açısından büyük bir tecrübe oldu , Albaraka Türk'te yazılım stajını yapma fırsatı buldum.

17 July, 2016 - 25 August, 2016

Fraktal Bilişim Teknolojileri

Hardware Engineering Intern

Bilgisayar mühendisliği donanım stajını yaptığım yer , Arduino ile hava durumu , hava sıcaklığını ve rüzgarın hızı ölçütüğümüz bir çalışma yaptık.

Eğitim

30 June, 2015

Bahçelievler Mehmet Akif Lisesi

1 July, 2018

Sakarya University / Computer Engineering

Yetenekler

JAVA 8/10
.NET 7/10
CSS 6/10
JQuery 7/10
MsSQL 7/10
C# 9/10